Zabawa andrzejkowa klas 1-3

28 listopada 2019 roku grupa wolontariuszy z naszej szkoły - pomagała w organizacji zabawy andrzejkowej dla uczniów klas 1-3. Wolontariusze przygotowali liczne zabawy i wróżby, między innymi: „gorące krzesło”, taniec z balonami, z których ze środka można było „wydobyć” wróżbę lub integracyjne zadanie. Można było „poznać” swój przyszły zawód, imię sympatii, to co nas „czeka” w najbliższej przyszłości. Uczestnicy zabawy mogli malować twarze, lub przygotowane przez wolontariuszy andrzejkowe maski, które pokazywały jakimi cechami odznacza się jej właściciel. Wszyscy świetnie się bawili i mamy nadzieję, że zabawa ta na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.

Autor: Małgorzata Koszyk

Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl