Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu               
 (Gimnazjum do 2017r.)

  • Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki
 
 
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Nasza szkoła z tytułem „SZKOŁY WSPIERAJĄCEJ TALENTY”


„Wielka księga marzeń” to nietypowa książka wydawnictwa Nowa Era, która zawiera 30 opowiadań laureatów trzeciej edycji konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem 2019”. Zadanie uczestników tegorocznej edycji konkursu polegało na stworzeniu opowiadania zainspirowanego odwiedzinami w tajemniczym kiosku z napisem „Punkt spełniania marzeń” znajdującym się pod jednym z drzew w parku. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział aż 1313 uczniów z całej Polski. Nasz uczennica z klasy Va - Wiktoria Damasiewicz została laureatką konkursu „Popisz się talentem 2019” organizowanego przez wydawnictwo Nowa Era i jej opowiadanie znalazło się wśród 30 opowiadań wszystkich laureatów konkursu w profesjonalnie zilustrowanej książce zatytułowanej „Wielka księga marzeń”. Jednocześnie nasza szkoła za pomysłowość i konsekwencję w rozwijaniu uczniowskich talentów otrzymała certyfikat oraz tytuł „SZKOŁY WSPIERAJĄCEJ TALENTY”

„Wielka księga marzeń” to książka, która zawiera również „Poradnik marzyciela” podpowiadający w sposób kreatywny jakie kroki towarzyszą realizacji marzeń i jak można je zamieniać w rzeczywistość. Cały dochód ze sprzedaży pokonkursowej książki dostępnej w sklepie internetowym wydawnictwa Nowa Era jest przeznaczony na cele charytatywne i wsparcie podpopiecznych fundacji „Mam marzenie”.

Galeria zdjęć

 

Autor: Beata Damasiewicz
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.