Erasmus+ ABIS - Kartki z życzeniami noworocznymi dla partnerów

„May you have a year that is filled with love, laughter, brightness and hope. Wishing you a Happy New Year” – takie lub inne życzenia w języku angielskim pojawiały się na kartkach noworocznych tworzonych przez uczniów naszej szkoły. Kartki trafią do naszych partnerskich szkół projektu Erasmus+ ABIS.

Nasi uczniowie w tworzeniu kart wykorzystywali głębokie zasoby swojej wyobraźni i kreatywności. Na kartkach pojawiły się fajerwerki noworoczne, niektóre nawet w kolorach flag krajów naszych partnerskich szkół. Nierzadko można było zobaczyć elementy zimowe i bożonarodzeniowe, takie jak bałwanki, śnieżki, mikołaje, renifery czy choinki.

W projekcie Against Bullying for a Better Inclusion In Schools wykorzystywana jest platforma eTwinning – platforma służąca do zamieszczania rezultatów działań projektowych, ale również wspomagająca kontakty ze szkołami. Na platformie eTwinning współpracujemy dodatkowo z trzema szkołami: w Albanii, Turcji i Rumunii. Nasze kartki noworoczne powędrowały też do tych szkół. Życzenia, które zapisaliśmy na kartkach były w różnych językach: rumuńskim, tureckim, włoskich i albańskim.

Gezuar vitin e ri – język albański

An nou fericit – język rumuński

Mutlu yıllar – język turecki

Felice anno nuovo –język włoski

A Happy New Year

Już niedługo i do nas trafią życzenia od naszych partnerów projektu Erasmus+ ABIS.

Erasmus+ ABIS - Kartki z życzeniami noworocznymi dla partnerów

Informacje od partnerów projektu Erasmus+ ABIS