Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki – słodycze, certyfikaty

Zwyczajem wpisującym się w przedświąteczną atmosferę naszej szkoły jest „Konkurs na dekorację świąteczną”, organizowany pod opieką pani Justyny Tyki i Uczniowskiej Rady Szkolnej.

W tym roku motywem przewodnim dekoracji była gwiazda, gwiazdka, gwiazdeczka. Wszyscy uczniowie, wychowawcy zaangażowali się w pracę nad wystrojem sal i korytarzy, przyozdabiając je „kaskadami” białych, srebrnych i złotych gwiazd.

Komisja konkursowa zadecydowała, że klasy stanęły na wysokości zadania, wykazały się talentem, kreatywnością i oryginalnością. Nagrodziła młodsze słodyczami, a starsze certyfikatem „Dzień bez pytania”.

W piątek, 10 stycznia 2020 roku nagrody zostały wręczone przez panią dyrektor W. Nowak.

Dekoracje korytarzy

Autor: Opiekunowie URS