Niezapowiedziani goście

18 stycznia obchodzimy Dzień Kubusia Puchatka. Uczniowska Rada Szkolna postanowiła skorzystać z okazji i sprawić swoim najmłodszym koleżankom i kolegom małą, słodką niespodziankę. Zaangażowała w to działanie wszystkich uczniów z klas I – III. Przygotowali oni piękne kolorowanki – Puchatka, Prosiaczka, Tygryska, Maleństwa, Kłapouchego, które umieszczono na gazetkach szkolnych. W piątek rano na naszych najmłodszych w szkole czekał Kubuś wraz ze swymi przyjaciółmi i witał wszystkich słodkim „co nieco”. Na czwartej lekcji nasi goście udali się w odwiedziny do najmłodszych klas i tam po krótkiej zabawie częstowali „Misiami – Lubisiami”.

Dzieci były zdziwione, ale też mile zaskoczone, nie spodziewały się tak przyjemnego dnia.

Uczniowska Rada Szkolna dziękuje wychowawcom klas I – III oraz wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w realizację działania.

Autor: Opiekunowie URS