• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Erasmus+ABIS... Noworoczne życzenia od szkół partnerskich


Z życzeniami noworocznymi do Turcji, Rumunii, Włoch i Albanii Do naszej szkoły docierają ostatnie koperty przepełnione kartkami noworocznymi wykonanymi przez uczniów z czterech szkół, z którymi Szkoła Podstawowa nr 2 w Starym Sączu współpracuje w ramach projektu Erasmus+ ABIS- Against Bullying for A Better Inclusion in Schools. Oficjalne otwarcie kopert wypełnionych po brzegi ręcznie robionymi karkami z życzeniami od partnerów projektu ABIS Erasmus+ z Włoch, Turcji i Rumunii odbyło się podczas ostatniego spotkania Szkolnego Klubu Erasmusa.

Kartki z życzeniami już wkrótce ozdobią szkolną ścienną gazetkę projektu Erasmus+. Uczniowie również stworzyli setki niezwykle kreatywnych kartek noworocznych, w których zamieścili życzenia w języku angielskim, jak i również rumuńskim, tureckim, włoskim i albańskim. Wykazali się nie tylko entuzjazmem i zaangażowaniem w tworzeniu kartek dla rówieśników ze szkół w Turcji, Rumunii, Włoszech i Albanii, ale również talentem plastycznym i umiejętnością współpracy w grupie. Wszystkie kartki zostały wysłane do partnerskich szkół.

W projekcie Erasmus+ ABIS wykorzystywana jest również platforma eTwinning służąca do zamieszczania rezultatów działań projektowych, ale jednocześnie ułatwiająca kontakty z innymi szkołami, dzięki czemu do działań związanych z tworzeniem noworocznych kartek z życzeniami dołączyły się również dodatkowo trzy inne szkoły: w Albanii, Turcji i Rumunii.

 

Galeria zdjęć

 

 

Autor: Beata Damasiewicz, Agnieszka Obrzud
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.
 
Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl