Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Chłopców

W dniach 19.02 i 24.02.2020 r. na sali sportowej w Barcicach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Chłopców. W pierwszym z turniejów rywalizowali uczniowie klas młodszych ( 6 klasy i młodsi ). Do rywalizacji w tej kategorii zgłoszone zostały reprezentacje ze szkół z Gołkowic, Przysietnicy, Barcic i SP2 ze Starego Sącza. W wyniku rozgrywek 1 miejsce zajęli uczniowie z Barcic, 2 miejsce SP2 Stary Sącz, 3 miejsce Gołkowice i 4 miejsce Przysietnica. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Damasiewicz, Jan Długosz, Jakub Załubski, Dawid Gorczyca, Filip Giera, Jakob Kuziel, Włodzimierz Kowalik, Adam Orłowski, Michał Handzlik.
W turnieju przeznaczonym dla klas 8 i młodszych rozegrano tylko jeden mecz pomiędzy zawodnikami z Barcic i naszej szkoły ( gdyż do zawodów zgłosiły się tylko dwie drużyny ). Niestety nasi uczniowie musieli uznać wyższość zawodników gospodarzy, którzy wygrywając zapewnili sobie możliwość reprezentowania naszej gminy w rozgrywkach wyższego szczebla. W składzie naszej drużyny grali: Antoni Janczura, Piotr Tokarczyk, Mateusz Ruchała, Maksymilian Tokarczyk, Bartłomiej Gruca, Artur Brzozowski, Jakub Ogorzałek i Patryk Jawor.
Opiekunem drużyn podczas obu turniejów był Maciej Rejowski.

Autor: Rejowski Maciej