Zawody Powiatowe w Narciarstwie Alpejskim

27 lutego 2020 r. na stokach w Tyliczu odbyły się zawody Powiatowe w Narciarstwie Alpejskim. Po wielu latach nieobecności na tej imprezie nasi uczniowie startowali w tych prestiżowych zawodach. W młodszej kategorii 2 miejsce zajął Łukasz Król z kl.5a, a w starszej Jakub Ogorzałek z 7a uplasował się na 8 miejscu.
Obu z naszych zawodników awansowało w ten sposób na zawody wojewódzkie.
Mistrzostwa województwa odbyły się 3.03 2020 r. dla grupy młodszej i 10.03 2020 r. dla starszych. Na trasie w Kluszkowcach nie udało się osiągnąć tak wysokich wyników, ale nasza szkoła była reprezentowana przez dwóch uczniów co można uznać za duże osiągnięcie.
Na zawodach narciarskich zawodnikom towarzyszył Maciej Rejowski.

Autor: Maciej Rejowski