Erasmus+ ABIS... Podziękowania online za kartki z życzeniami noworocznymi

Nowy rok już dawno się rozpoczął a my otrzymaliśmy piękne kartki z życzeniami noworocznymi. Wszystkie szkoły partnerskie biorące udział w projekcie Erasmus+ ABIS oraz trzy dodatkowe szkoły, które biorą udział tylko w projekcie w wersji eTwinning przygotowały i przesłały kartki własnoręcznie wykonane przez uczniów szkół.

Galeria zdjęć - tworzenie kart z życzeniami przez naszych uczniów

W styczniu dotarły do nas pierwsze koperty wypełnione kartkami z życzeniami noworocznymi. Jednym z założeń wymiany było spotkanie online ze szkołami partnerskimi i osobiste podziękowanie. W poniedziałek 2. marca odbyło się więc spotkanie na platformie etwinning, podczas którego uczniowie pokazali i podziękowali za otrzymane kartki.

Galeria zdjęć - otrzymane kartki od uczniów ze szkół partnerskich

Galeria zdjęć - spotkanie online

Autor: koordynator projektu w SP2 - Agnieszka Obrzud