ERASMUS+ ABIS Spotkanie koordynatorów projektu w celu zaprezentowania działań w szkołach partnerskich

W ramach projektu eTwinning / Erasmus+ ABIS, w poniedziałek 11 maja odbyło się spotkanie online koordynatorów ze szkół partnerskich za pośrednictwem Adobe Connect. Spotkanie miało na celu prezentację działań z okazji Dnia Europy i 15lecia programu eTwinning a także omówienie kryteriów udziału w konkursie na Krajową Odznakę Jakości.

W programie przygotowanym pokazano filmy i prezentacje przygotowane przez nauczycieli i uczniów z okazji Dnia Europy i Dnia eTwinningu, które odchodzone są 9 maja. Uczestnicy spotkania odwiedzili wirtualną wystawę projektu przygotowanego przez Ferhata Simseka. Ponadto omówione zostały kryteria stosowania znaku jakości i sposobu ubiegania się o znak jakości.

Wykorzystano także narzędzia informatyczne: Kahoot, Edpuzzle, Learningapps i Jigsaw planet by w przyjemny a także praktyczny sposób zakończyć spotkanie na platformie eTwinning Live.

Wirtualna galeria

Autor: koordynator projektu Erasmus+ ABIS w SP2 - Agnieszka Obrzud