Erasmus+ ABIS... Uczniowie szkół partnerskich tworzą wiersze

Uczniowie ze wszystkich szkół partnerskich projektu Erasmus+ ABIS oraz eTwinning tworzyli wiersze, tzw. akrostychy, w których pierwsze litery każdego wersu tworzą słowa ważne w kontekście realizowanego projektu Against Bullying for a Better Inclusion in Schools.

W naszej szkole jeden z wierszy pt. ABIS został stworzony przez Julię i Kingę Szlęk z klasy 6b. Drugi z wierszy pt FRIENDSHIP wykonany został anonimowo.

Poniższą prezentację przygotował nasz przyjaciel ze szkoły tureckiej Hasan Turgay Özçelik.

(kliknij w obrazek)

Autor: koordynator projektu w SP2 - Agnieszka Obrzud