Konkursy plastyczne z okazji Światowego Dnia Zdrowia

„Pośród spraw ludzkich niższego rzędu,

nie ma i nigdy nie było w historii człowieczego losu

sprawy ważniejszej od zdrowia"

W obecnej sytuacji w jakiej wszyscy się znaleźliśmy powyższe słowa nabrały szczególnego znaczenia. Przypominają nam one, że zdrowie jest jedną z najcenniejszych wartości naszego życia. O kwestiach związanych ze zdrowiem w naszej szkole  mówimy często realizując  programy, projekty, a także organizując różnorodne działania.

Nasi uczniowie wiedzą jak ważne jest zdrowie i troska o nie „ Wybrali oni zdrowie” i wykonali prace na konkursy plastyczne organizowane z okazji Światowego Dnia Zdrowia w ramach realizacji projektu „Kreatywnie po zdrowie”. W konkursach szkolnych, komisja przyznała następujące miejsca:

Konkurs: "Używkom NIE"

I.           MIEJSCE - Julia Zegarlińska klasa 6a

II.         MIEJSCE - Jakub Ogorzałek klasa 7a

III.      MIEJSCE -  Zuzanna Garwol klasa 6a

Konkurs "Wybieram zdrowie"

I.           MIEJSCE - Filip Mamala klasa 5a

• Zuzanna Bocheńska klasa 4a
  • Wiktoria Kostrzeba klasa 3b

II.         MIEJSCE - Jan Marczyk klasa

• Maciej Oświęcimka klasa 4a

III.      MIEJSCE – Aleksandra Tyka klasa 5a

•  Mikołaj Opyd klasa 4a

Zwycięzcy w konkursach szkolnych będą prezentowali szkołę w rywalizacji szkół z miasta i gminy Stary Sącz.

Termin  konkursów  gminnych, został przeniesiony na wrzesień. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursach i życzymy przede wszystkim ZDROWIA.

Zapraszamy do galerii zdjęć - Konkurs "Wybieram zdrowie"

Zapraszamy do galerii zdjęć - Konkurs "Używkom NIE"

Autor: Małgorzata Koszyk