Konkurs szkolny "Wadowice - tu wszystko się zaczęło"

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Wadowice – tu wszystko się zaczęło”

16 czerwca 1999 r. podczas spotkania z mieszkańcami Wadowic papież Jan Paweł II, powiedział: "Tu w tym mieście Wadowicach wszystko się zaczęło. I życie się zaczęło, i szkoła się zaczęła, i studia się zaczęły, i teatr się zaczął, i kapłaństwo się zaczęło…” Słowa te stały się mottem szkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego w 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Uczniowie naszej szkoły po zapoznaniu z regulaminem i załączonymi materiałami pomocniczymi chętnie przystąpili do pracy. Powstało 29 obrazów wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Komisja konkursowa dokonała oceny prac w dwóch kategoriach:

Klasy 6-7

I MIEJSCE Sebastian Tomecki

II MIEJSCE Weronika Golonka

III MIEJSCE Jakub Ogorzałek

WYRÓZNIENIE Piotr Damasiewicz

Klasy 4-5

I MIEJSCE Julia Pierzchała

I MIEJSCE Maciej Szlęk

II MIEJSCE Aleksandra Tyka

II MIEJSCE Vasileios Vassalos

III MIEJSCE Michał Kucia

III MIEJSCE Maja Pietrzak

WYRÓŻNIENIE Emilia Skoczeń

Nagrodzeni uczniowie w dniu zakończenia roku szkolnego otrzymają piękne albumy poświęcone Janowi Pawłowi II.

Galeria zdjęć - klasy 4-5

Galeria zdjęć - klasy 6-7