• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Komunikat Dyrektora Szkoły - harmonogram zakończenia roku szkolnego i zasady odbioru świadectw


 KOMUNIKAT Nr 84/2019/20

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu

z 18 czerwca 2020r.

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu informuje, że w dniu 26 czerwca odbędzie się  zakończenie roku szkolnego zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej, z zachowaniem zasad sanitarnych ( wytyczne  MZ, MEN, GIS). W przypadku pojawienia się dodatkowych wytycznych zmieniających formę przyjętego zakończenia roku szkolnego rodzice zostaną poinformowani za pomocą e-dziennika.

·        Wszyscy bezwzględnie przestrzegają harmonogramu i zasad odbioru świadectw. 

·        Przed wejściem do szkoły należy zdezynfekować ręce

·        Odbierający świadectwa i nauczyciele mają założone maseczki, nauczyciele mają również rękawiczki.

·        Przed każdą wchodzącą grupą miejsce odbioru świadectw jest dezynfekowane.

·         Prosimy o zachowanie wymaganej odległości min. 1,5 m.

·         Zabrania się tworzenia zgromadzeń wokół szkoły.

 

 

Harmonogram i miejsca odbioru świadectw:

 

Godzina

Wejście od strony sali gimnastycznej  (placu rekreacyjnego)

Godzina /podział klasy wg numerów w dzienniku

Wejście od podwórka

8.00 - całość

3a – Stanisława Bielak/Marta Lelito  – sala gimnastyczna

8.00 - całość

8a – Elżbieta Mrówka / Ewa Sojka  -  sala 7

 

 

8.30 - całość

8b – Jolanta Bochniarz / Małgorzata Koszyk -  sala 12

 

 

9.00     numery 1 – 11

9.20    numery 12 – 22

7b – Małgorzata Wąchała/ Natalia Lelek  -   sala 29

9.15 - całość

3b –  Karolina Piękoś / Ewa Załubska– sala gimnastyczna

 

 

 

 

9.30  - całość

7a – Joanna Pabian – Rams/ Janusz Ryba – sala 30

 

 

10.00    numery 1 – 11

10.30    numery 12 – 21

6a – Beata Damasiewicz/Maciej Rejowski –  sala 13

10.30 - całość

2a- Iwona Stojek / Anna Wójcik – sala gimnastyczna

10.35 - całość

6b – Zofia Trzcińska / Agnieszka Obrzud – sala 12

 

 

11.00 - całość

5a – Maria Bielak / Ewa Komar –  sala 8

 

 

11.30 - całość

5b – Aneta Mamala / Teresa Tokarczyk – sala 7

11.45 - całość

2b – Anna Kozik / Janusz Pasiut – sala gimnastyczna

 

 

 

 

12.00  - całość

5c – Justyna Tyka / Nikodem Kowalczyk – sala 11

 

 

12.30  - całość

4a – Agata Kurowska/ Edyta Dutka – sala 12

13.00 - całość

1a- Maria Pasiut/ Dorota Konstanty - sala gimnastyczna

 

 

14.15 - całość

1b – Wanda Kowalczyk/ Monika Turek – Pelc – sala gimnastyczna

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.