Kolejny certyfikat - Akademia Młodego Odkrywcy

W drugim semestrze roku szkolnego 2019/2020 uczniowie klas siódmych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu brali udział w projekcie edukacyjnym zorganizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Sączu.

W ramach „Uniwersytetu Młodego Odkrywcy w PWSZ w Nowym Sączu” młodzież uczestniczyła w „Warsztatach Młodego Inżyniera”. Trzy spotkania miały charakter wyjazdowy i odbywały się w Instytucie Technicznym, czwarte, ostatnie miało miejsce na platformie Teams. Młodzież, podzielona na małe grupy, pracując w formie warsztatowej, rozwijała kompetencje kluczowe odpowiadające potrzebom współczesnego rynku pracy. Uczniowie podchodzili do zadań z zaangażowaniem, byli aktywni i twórczy. Na zakończenie projektu otrzymali certyfikaty.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu serdecznie dziękuje za współpracę.

Autor: Opiekunowie URS