Komunikat Dyrektora Szkoły - Wypłata stypendiów dla wyróżnionych uczniów

Szanowni Rodzice!

Działając na podstawie „Regulaminu przyznawania stypendium naukowego dla uczniów za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie, twórczości i działalności artystycznej”, stanowiącego załącznik do Uchwały nr IV/66/2018 Rady Miejskiej w Starym Sączu z dnia 31 grudnia 2018 r., dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im Juliusza Słowackiego w Starym Sączu informuje o przyznaniu wyróżnionym uczniom jednorazowego stypendium motywacyjnego.

Korzystając z hojności burmistrza Starego Sącza Pana Jacka Lelka młodzież naszej szkoły kolejny rok z rzędu została nagrodzona jednorazowym stypendium finansowym za osiągnięcia dydaktyczne, sportowe lub artystyczne.

Stary Sącz jest jedną z nielicznych gmin, która wydziela w swoim budżecie środki finansowe na stypendia dla wyróżnionych uczniów.

Stypendia będą wypłacane  w piątek 17 lipca 2020 r. w godzinach od 13.00-15.00. Rodzice proszeni są o ich osobisty odbiór w wyznaczonym terminie.

W. Nowak