Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
(Gimnazjum do 2017r.)

  • Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki
 
 
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Komunikat Dyrektora Szkoły - Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021


KOMUNIKAT Nr 2/2020/21

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2

im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu

z 24 sierpnia 2020 r.

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu informuje, że w dniu 1 września odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, z zachowaniem zasad sanitarnych ( wytyczne MZ, MEN, GIS)

·        Wszyscy bezwzględnie przestrzegają harmonogramu. 

·        Przed wejściem do szkoły należy zdezynfekować ręce.

·        Dzieci  i nauczyciele mają założone maseczki, nauczyciele mają również rękawiczki.

·        Przed każdą wchodzącą grupą miejsce jest dezynfekowane.

·         Prosimy o zachowanie wymaganej odległości.

·         Zabrania się tworzenia zgromadzeń wokół szkoły.

·        Nauczyciele, którzy zostali dodani do klas są odpowiedzialni za pilnowanie wchodzenia i wychodzenia uczniów ze szkoły( zakaz zgromadzeń), dezynfekcji rąk

·        Harmonogram i miejsca godzin wychowawczych:

 

 

godzina

Wejście od strony sali gimnastycznej ( placu rekreacyjnego)

Wejście od podwórka

8.00

2a- Maria Pasiut/ Dorota Konstanty - sala gimnastyczna

4a – Elżbieta Mrówka / Ewa Sojka -sala 7

8.30

 

4b  – Maśko Mąlgorzata / Małgorzata Koszyk -  sala 12

9.00

 

8b – Małgorzata Wąchała/ Natalia Lelek -   sala 29

9.15

2b – Wanda Kowalczyk/ Monika Turek – Pelc – sala gimnastyczna

 

9.30

 

8a – Joanna Pabian – Rams/ Janusz Ryba – sala 30

10.00

 

7a – Beata Damasiewicz/Maciej Rejowski– sala 13

10.30

3a- Iwona Stojek / Anna Wójcik – sala gimnastyczna

7b – Zofia Trzcińska / Agnieszka Obrzud – sala 10

11.00

 

6a – Maria Bielak / Ewa Komar– sala 8

11.30

 

6b – Aneta Mamala / Teresa Tokarczyk– sala 7

11.45

3b – Anna Kozik / Janusz Pasiut – sala gimnastyczna

 

12.00

 

6c – Justyna Tyka / Nikodem Kowalczyk– sala 11

12.30

 

5a – Agata Kurowska/ Edyta Dutka – sala 12

13.00

1a – Stanisława Bielak/Marta Lelito  – sala gimnastyczna

 

14.15

1b –  Bożena Bielak / Ewa Załubska– sala gimnastyczna

 

Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.