Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się w gronie szkół, które będą realizować program Erasmus +.

Projekt pod tytułem:

ABIS - Against bullying for a bettter inclusion in school

będzie trwał od 1 X 2019 do 30 IX 2021r.

Polska wraz z Włochami i Turcją jest partnerem strategicznym w projekcie, którego koordynatorem jest Rumunia.

Podczas wykonywania zadań projektu i wspólnych spotkań będziemy mieć okazję wypracować rozwiązania poprawiające jakość pracy szkoły. Tematyka projektu obejmuje działania przeciwko ogólnie pojętej przemocy wśród dzieci i młodzieży. Założeniem tego przedsięwzięcia jest wzrost poziomu świadomości społecznej i wiedzy o zachowaniach, reakcjach i działaniach, które są przejawami przemocy wśród uczniów. Projekt ma na celu propagowanie prawidłowych relacji społecznych w środowisku szkolnym.

W ramach współpracy przewidziane są wymiany uczniów oraz spotkania organizacyjne we wszystkich krajach partnerskich oraz wiele działań, w które pragniemy zaangażować wszystkich naszych uczniów. Wszystkie działania projektowe zostaną sfinansowane z funduszy europejskich.

Zgoda rodzica / opiekuna prawnego

17-11-2019 Erasmus+ ABIS - Poznajmy maskotkę, która pojedzie do Rumunii na pierwsza mobilność

06-11-2019 Erasmus+ ABIS... Wybieramy najlepszą szkolną maskotkę

20-10-2019 3b pracuje nad plakatami projektu Erasmus+ ABIS