Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu               
 (Gimnazjum do 2017r.)

  • Czytamy po angielsku...
  • Miło spędzamy czas...
  • Uczymy się w ciekawy sposób...
  • Dbamy o zdrowie...
  • Czytamy książki...
  • Recytujemy po angielsku...
  • Świętujemy ważne dni...
  • Rodzice robią nam niespodzianki...
  • Zapraszamy ciekawych gości...
  • Świętujemy Europejski Dzień Języków...
  • Jesteśmy otwarci na inne kultury...
  • Z radością witamy wiosnę...
  • Dbamy o relacje...
  • Wygrywamy nagrody...
  • Tradycje są dla nas ważne...
  • Dbamy o przyrodę...
  • Rozwijamy zainteresowania...
  • Troszczymy się o naszych bliskich...
  • Podejmujemy wyzwania...
  • Troszczymy się o innych...
  • Świetnie się bawimy...
  • Okazji do świętowania jest dużo...
  • image slider
  • Zaskakujemy innych...
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

GMINNE MISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJ


W dniach 26.04.2022 i 28.04.2022 na Orliku w Starym Sączu odbyły się zawody, które miały wyłonić najlepsze zespoły w piłce nożnej z naszej gminy.
Zawody te były przygotowane przez pana Macieja Mamaka i Szkołę Podstawową z Gabonia.
Nasza szkoła brała udział w rozgrywkach chłopców, zarówno w kategorii klas młodszych jak i starszych.
We wtorkowym turnieju uczniowie naszej szkoły z rocznika 2009 i młodsi okazali się najlepsi wśród zespołów z naszego regionu ( pokonali reprezentacje z Gabonia, Barcic i SP 1 Stary Sącz ). Uzyskali w ten sposób możliwość reprezentowania naszej gminy w zawodach powiatowych. Zespół złożony był z zawodników: Maciej Oświęcimka, Filip Sopata, Olivier Kurzeja, Igor Jabłoński, Jakub Trojan, Szymon Pierzchała, Jan Karabin, Jan Marczyk, Michał Kucia.
W zawodach czwartkowych brali udział zawodnicy klas 7 -8 z poszczególnych szkół ( w kategorii chłopców sześć szkól z naszej gminy ). W wyniku tego turnieju kolejność była następująca: 1 miejsce – SP 1 Stary Sącz, 2 miejsce – SP Gołkowice, 3 miejsce – SP Barcice, 4 miejsce – SP 2 Stary Sącz, 5 miejsce – SP Moszczenica, 6 miejsce – SP Gaboń.
Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Szczypta, Jan Długosz, Filip Mamala, Adam Orłowski, Piotr Damasiewicz, Jakub Załubski, Sebastian Hejmej, Dawid Gorczyca.
Opiekunem podczas tych zawodów był Maciej Rejowski.
Zawodnikom gratuluję sukcesów i dziękuję za sportową walkę na wysokim poziomie.

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Autor: M. Rejowski
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.