• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Strona głowna -> Dla rodziców i uczniów -> Dyżury nauczycieli
 Godziny przyjęć rodziców przez nauczycieli
Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
w II okresie roku szkolnego 2019/2020
   

lp.

nazwisko i imię

dzień i godzina

miejsce

1.       

Nowak Wioletta

środa   9.35-10.20

gabinet dyrektora

2.       

Pabian – Rams Joanna

piątek 11.30-12.15

gabinet wicedyrektora

3.       

Bielak Maria

piątek 9.35-10.20

pokój nauczycielski

4.       

Bochniarz Jolanta

piątek 9.35-10.20

pokój nauczycielski

5.       

Damasiewicz Beata

czwartek 9.35-10.20

pokój nauczycielski

6.       

Dutka Edyta

wtorek 10.30-11.15

pokój wf-ów

7.       

Wójcik  Anna

wtorek 10.30-11.15

pokój nauczycielski

8.       

Komar Ewa

piątek 8.30 - 9.30

świetlica

9.       

ks. Kowalczyk Nikodem

poniedziałek 9.35-10.20

pokój nauczycielski

10.   

ks. Ryba Janusz

czwartek  11.30 – 12.15

pokój nauczycielski

11.   

Kurowska Agata

wtorek 9.35 - 10.20

pokój nauczycielski

12.   

Lelek Natalia

poniedziałek 9.35 -10.20

pokój nauczycielski

13.   

Koszyk Małgorzata

wtorek  11.00 - 11.30

gabinet pedagoga

14.   

Madziar Halina

czwartek  11.00- 11.30

biblioteka

15.   

Maśko Małgorzata

poniedziałek 11.30-12.15

pokój wf-ów

16.   

Mrówka Elżbieta

środa 8.40 - 9.25

pokój nauczycielski

17.   

Obrzud Agnieszka

czwartek 10.30 - 11.15

pokój nauczycielski

18.   

Pasiut Janusz

piątek 10.30 - 11.15

pokój wf-ów

19.   

Rejowski Maciej

czwartek 8.40 - 9.25

pokój wf-ów

20.   

Sojka Ewa

wtorek 13.00 - 13.45

świetlica

21.   

Tokarczyk Teresa

piątek 8.00 - 8.30

świetlica

22.   

Trzcińska Zofia

poniedziałek  9.35-10.20

pokój nauczycielski

23.   

Tyka Justyna

poniedziałek 10.30-11.15

pokój nauczycielski

24.   

Wąchała Małgorzata

wtorek 13.25 - 14.10

pokój nauczycielski

25.   

Załubska Ewa

środa 10.30 - 11.15

pokój nauczycielski

26.   

Mamala Aneta

poniedziałek 10.30-11.15

świetlica

27.   

Bielak Stanisława

wtorek 10.30 - 11.15

pokój nauczycielski

28.   

Bielak Bożena

piątek 9.35 - 10.20

pokój nauczycielski

29.   

Lelito Marta

wtorek 11.40 - 12.40

świetlica

30.   

Turek-Pelc

czwartek 12.30 - 13.15

pokój nauczycielski

31.   

S. Zofia Potoniec

środa 9.35 - 10.00

pokój nauczycielski

32.   

Kowalczyk Wanda

wtorek 8.40 - 9.25

pokój nauczycielski

33.   

Pasiut Maria

wtorek 8.40 - 9.25

pokój nauczycielski

34.   

Stojek Iwona

poniedziałek 8.40 - 9.25

pokój nauczycielski

35.   

Kozik Anna

poniedziałek 8.40 - 9.25

pokój nauczycielski

36.   

Konstanty Dorota

poniedziałek 9.35 - 10.00

świetlica

37.   

Waligóra-Furtak Teresa

poniedziałek 13.00-13.30

świetlica

 

 
 
 
 
 
 

 

Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.