• Romeo i Julia w wersji angielskiej
  • Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe
  • wowslider.com
  • Zabawa szkolna
Romeo i Julia w wersji angielskiej1 Występ z okazji Świąt Wielkanocnych2 Szlachetna Paczka3 Casting na Św. Mikołaja4 Akademia z okazji 11 listopada5 Wycieczka do Oświęcimia6 Walentynki7 Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe8 Akcja charytatywna9 Zabawa szkolna10
bootstrap slider by WOWSlider.com v8.7

Strona głowna -> Pracownia komputerowa i Centrum Multimedialne

PRACOWNIA KOMPUTEROWA w Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu otrzymana z ramienia projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego .

W czerwcu 2007 roku nasze gimnazjum otrzymało pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską pt. "Pracownie komputerowe dla szkół". Dostarczony do szkoły sprzęt obejmował 10 stanowisk komputerowych uczniowskich z jednostkami centralnymi typu NTT Business 628G i jedno stanowisko nauczycielskie - NTT TYTAN 945GZM-S2 MEN, oraz 11 monitorów typu LCD. Licencjonowane oprogramowanie zawierało system Windows XP na stanowiskach uczniowskich i Microsoft Business Server 2003 Premium Polish na stanowisku nauczycielskim. Sprzęt został uruchomiony i jest technicznie sprawny. Sieć komputerowa działa poprawnie i jest zapewniony dostęp do Internetu, dostarczone programy funkcjonują. W dalszej kolejności szkoła otrzymała również skaner A4 Hewlett-Packard Company, Scanjet 3800, sieciową drukarkę laserową, komputer przenośny  z systemem operacyjnym, wideoprojektor NEC Viewtechnology, Ltd, NEC VT59. Wymieniony sprzęt jest również sprawny i wykorzystywany do celów dydaktycznych.

CENTRUM INFORMACJI MULTIMEDIALNEJ w bibliotece Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu otrzymane z ramienia projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W listopadzie 2005 roku biblioteka otrzymała 4 komputery i drukarkę laserową w ramach programu unijnego.