Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu (Gimnazjum do 2017r.)

  • Zajęcia integracyjne
  • Klasa pierwsza w Bibliotece Miejskiej
  • Klasa pierwsza tworzy koktaile
  • Występ z okazji Dnia Nauczyciela
  • Ślubowanie klas pierwszych
  • Wycieczka na Górę Miejską
  • Rycerze w naszej szkole
  • Nasi uczniowie przy pomniku Golgota Wschodu
  • Wygrywamy w Zawodach Siłowych
  • Casting na św. Mikołaja
  • Happy Teddy Bear Day
  • slider
  • Konkurs My Christmas Card
Zajęcia integracyjne 1 Klasa pierwsza w Bibliotece Miejskiej2 Klasa pierwsza tworzy koktaile3 Występ z okazji Dnia Nauczyciela4 Ślubowanie klas pierwszych5 Wycieczka na Górę Miejską6 Rycerze w naszej szkole7 Nasi uczniowie przy pomniku Golgota Wschodu8 Wygrywamy w Zawodach Siłowych9 Casting na św. Mikołaja10 Happy Teddy Bear Day11 Jasełka 201712 Konkurs My Christmas Card13
jquery slider by WOWSlider.com v8.7
 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pod hasłem: "Wiatr wypadek, ogien, woda - strażak zawsze rękę poda"

  23 lutego 2010 roku w naszym gimnazjum nastąpiło rozstrzygnięcie etapu szkolnego XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2009/2010 dla dzieci i młodzieży pod hasłem:
"Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda"

Organizatorem konkursu jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży tematem szeroko pojętego bezpieczeństwa, rozwijanie świadomości występowania różnego rodzaju niebezpiecznych zdarzeń, umiejętności unikania ich oraz radzenia sobie w sytuacji zagrożenia.

Koordynatorem szkolnego etapu konkursu była pani mgr Justyna Tyka. Najlepsze prace uczniów przeszły do etapu gminnego konkursu. 

 Uczestnicy Konkursu Plastycznego

“Wiatr, wypadek, ogień, woda- strażak zawsze rękę poda”
 
 1. Lis Karol                                      kl.2a
 2. Orzeł Gabriela                            kl.2b
 3. Pasiut Olga                                 kl.2c
 4. Kulpa Kamil                                kl.2c
 5. Kurowska Kamila                      kl.2c
 6. Mikulec Katarzyna                      kl.2d
 7. Skrężyna Arkadiusz                    kl.2d
 8. Hejmej Adam                              kl.2d
 9. Pasiut Elżbieta                            kl.3b
10. Sekuła Paulina                          kl.3b
11. Polakiewicz Dominika              kl.3d
12. Babik Angela                              kl.3d
13. Maurek Marta                              kl.3d
14. Wojtas Łukasz                            kl.3e
15. Dziedzina Krystian                     kl.3f
16. Marczyk Emilia                            kl.3f

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.
 
Telefony komórkowe - porównaj na Ceneo.pl