Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu (Gimnazjum do 2017r.)

  • Zajęcia integracyjne
  • Klasa pierwsza w Bibliotece Miejskiej
  • Klasa pierwsza tworzy koktaile
  • Występ z okazji Dnia Nauczyciela
  • Ślubowanie klas pierwszych
  • Wycieczka na Górę Miejską
  • Rycerze w naszej szkole
  • Nasi uczniowie przy pomniku Golgota Wschodu
  • Wygrywamy w Zawodach Siłowych
  • Casting na św. Mikołaja
  • Happy Teddy Bear Day
  • slider
  • Konkurs My Christmas Card
Zajęcia integracyjne 1 Klasa pierwsza w Bibliotece Miejskiej2 Klasa pierwsza tworzy koktaile3 Występ z okazji Dnia Nauczyciela4 Ślubowanie klas pierwszych5 Wycieczka na Górę Miejską6 Rycerze w naszej szkole7 Nasi uczniowie przy pomniku Golgota Wschodu8 Wygrywamy w Zawodach Siłowych9 Casting na św. Mikołaja10 Happy Teddy Bear Day11 Jasełka 201712 Konkurs My Christmas Card13
jquery slider by WOWSlider.com v8.7
 

 

 

Strona głowna -> Biblioteka -> Czytelnictwo

CZYTELNICTWO W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

KLASA

ILOŚĆ KSIĄŻEK

ŚREDNIA

PODRĘCZNIKI

1A

120

7,50

112

1B

99

4,95

140

2A

242

12,10

140

2B

208

11,56

126

4A

142

7,88

162

4B

123

8,20

135

4C

118

7,86

135

5A

82

3,73

210

5B

80

3,48

          230

7A

31

1,94

         192

7B

67

3,53

         228

8A

62

2,58

         276

8B

55

3,06

216

8C

69

3,63

         228

3A/G

74

2,96

300

3B/G

95

3,96

276

3C/G

66

3,14

252

3D/G

41

2,05

240

 

1774

5,23

3598

N

490

 

 

 

 ŁĄCZNIE WYPOŻYCZONO:  1774 + 3598 + 490 = 5862 KSIĄŻKI

 

NAJLEPSI CZYTELNICY KLAS I-IV  

 

L.P.

Nazwisko i imię

Klasa

Ilość  książek

1.

Pituch Martyna

2A

64

2.

Rucińska Julia

2A

38

3.

Karlak Jan

1B

37

4.

Tokarczyk Martyna

1A

32

5.

Sekuła Oskar

4A

30

6.

Pierzchała Julia

4B

30

7.

Ziemba Emilia

4C

30

8.

Tyka Aleksandra

4A

29

9.

Ziemianek Natalia

4B

28

10.

Wajnert Anna

2A

27

 

NAJLEPSI CZYTELNICY KLAS V-VIII 

 

L.P.

Nazwisko i imię

Klasa

Ilość  książek

1.

Pierzga Alicja

5A

12

2.

Szlęk Julia

5B

12

3.

Sopata Karolina

7A

6

4.

Załubska Aleksandra

7B

19

5.

Karwala Oliwia

8A

9

6.

Dziarmaga Martyna

8B

7

7.

Tokarczyk Oliwia

8C

14

8.

Orłowska Gabriela

3A

6

9.

Grabska Monika

Pustułka Marta

3B

3B

10

10

10.

Wojtas Sylwia

3C

11

11.

Korona Weronika

3D

4

Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.