Memoriał Siatkarski Mieczysława Repelewicza - Turniej Młodzieży w piłce siatkowej

21 października 2010r. w naszej szkole odbył się Turniej Młodzieży w piłce siatkowej chłopców. Rozgrywki te odbywały się w ramach Memoriału Siatkarskiego Mieczysława Repelewicza - zmarłego dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Starym Sączu, wychowawcy wielu pokoleń młodzieży, działacza sportowego.

W naszej szkole odbyły się rywalizacje drużyn z Gimnazjum w Barcicach, Gimnazjum w Starym Sączu, Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu, Zespołu Szkół nr 3 w Starym Sączu.

Po tych rozrywkach odbył się "Mecz orłów”, czyli kolegów zmarłego Mieczysława Repelewicza, którzy grywali z nim w piłkę siatkową.

Skład drużyny z gimnazjum:

Jakub Pajor

Przemysław Tokarczyk