• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Turniej Piłki Halowej o mistrzostwo szkoły z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości

 

Zawody piłki halowej o mistrzostwo szkoły w poszczególnych kategoriach klasowych w dniu 09.11.2010r. z okazji rocznicy odzyskania niepodległości
 
KLASY I – Mistrzostwo zdobyła 1A
 
1A
Bednarczyk Sławomir
Tobiasz Michał
Kowalik Tomasz
Ziębowicz Jakub
Orłowski Artur
Bielawski Szymon
Pawlik Adam
1B
Wójcik Grzegorz
Wójcik Marek
Garwol Bartek
Nalepa Daniel
Szczesny Michał
Majewski Jakub
Mikulec Andrzej
 
1C
Skoczeń Marek
Marczyk Dariusz
Węgrzyn Jakub
Garwol Leszek
Konstanty Tomasz
Szczęsny Krystian
Wańczyk Mateusz
1D
Bielak Dawid
Listkiewicz Artur
Kotarba Dawid
Maślanka Krystian
Buczek Bartłomiej
Łoboda Mateusz
Pękała Piotr
1E
Witowski Józef
Zarotyński Marek
Kowalczyk Wojciech
Woźniak Radosław
Weber Mateusz
Podgórni Dominik
Faron Piotr
 
 
 
KLASY II – Mistrzem została IIE
 
IIA
Plata Krzysztof
Opyd Mateusz
Pierzga Marcin
Szewczyk Beniamin
Garcarczyk Piotr
Drożdż Dawid
Gołdyn Grzegorz
IIB
Pawlik Marek
Krzak Arkadiusz
Wastag Wojciech
Dobrowolski Tomasz
Radecki Bartłomiej
Myjak Patryk
Wójcik Michał
IIC
Zomber Kamil
Górowski Szymon
Wójcik Szymon
Kołbon Patryk
Dudar Patryk
Duda Klaudiusz
Bawełkiewicz Wojciech
 
IID
Ślazyk Mariusz
Janczura Jarek
Sekuła Przemysław
Długosz Adrian
Wojtas Paweł
Stec Marek
Węgrzyn Tomasz
IIE
Marczyk Jarosław
Kędroń Piotr
Kurzeja Tomasz
Sopata Dariusz
Kroczek Jakub
Kruczek Robert
 
 
 
KLASY III – Zwyciężyła IIIB
 
IIIA
Król Konrad
Zygmunt Mateusz
Obrzud Wojciech
Marczyk Józef
Sebastian Bator
Drzyzga Sławomir
Tischner Piotr
IIIB
Zomber Hubert
Witowski Wojciech
Olszak Paweł
Szewczyk Błażej
Michalik Krzysztof
Kubat Karol
Misiewicz Karol
 
IIIC
Król Piotr
Lorczyk Piotr
Kulpa Kamil
Tokarczyk Przemysław
Zięba Robert
Bodziony Piotr
Jakub Mąka
IIID
Gudz Arkadiusz
Konstanty Piotr
Jarzębiak Jakub
Fecko Dawid
Jaworska Monika
Duda Mateusz
 
OPIEKUNOWIE:
p. Maciej Rejowski
p. Małgorzata Maśko
 
 

galeria zdjęć

 

 

 

Autor: admin
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.