Turniej klas trzecich w ramach Sądeckiej Ligi Piłki Siatkowej Chłopców

Dnia 16.11.2010 w gimnazjum w Starym Sączu odbył się  turniej klas trzecich w ramach Sądeckiej Ligii Piłki Siatkowej Chłopców. W turnieju brało udział 10 zespołów, podzielonych na 3 grupy .

Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce w swojej grupie i będzie grać w finale następnego turnieju .
Skład reprezentacji :
1.   Przemysław Tokarczyk
2.   Piotr Bodziony
3.   Kazimierz Oczkowski
4.   Piotr Tischner
5.   Hubert Zomber
6.   Paweł Olszak
7.   Jakub Pajor
8.   Piotr Kołbon .
Przed zawodami odbyło się podsumowanie 15 – lecia Ligi Sądeckiej. Okazało się, że systematycznie osiągane wysokie wyniki przyniosły nam 1 miejsce w punktacji ogólnej chłopców.
Podziękowania skierowano też na ręce nauczyciela  wf-u pana mgr Macieja Rejowskiego .
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.