Turniej Piłki Siatkowej im. Jana Gryźlaka

02.02.2011 uczniowie naszej szkoły brali udział w Turnieju Piłki Siatkowej im. Jana Gryźlaka o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Barcicach. Otwarcia zawodów dokonał dyrektor Zespołu Szkół mgr Grzegorz Garwol.

W drużynie naszego gimnazjum grało 3 dziewcząt i 3 chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce na 10 startujących drużyn z powiatu nowosądeckiego

Końcowe wyniki:
1. miejsce: UKS Ryter
2. miejsce: Gimnazjum Stary Sącz
3. miejsce: Prywatne Gimnazjum Stary Sącz
4. miejsce: drużyna „Borowski” Barcice
5. miejsce: PiwnicznaI
6. miejsce: Piwniczna II
7. miejsce: „Grupa bezrobotnych” Barcice
8. miejsce: Barcice I
9. miejsce: „Zimny Lech” Barcice
10. miejsce: „Satysfaction” Barcice

Skład naszej reprezentacji:

Gabriela Orzeł,
Barbara Tokarczyk,
Kamila Kurowska,
Hubert Zomber,
Paweł Olszak,
Przemysław Tokarczyk.

Turniej stał na wysokim poziomie o zwycięstwie decydowały "małe punkty". Wszystkie drużyny zagrały bardzo ambitnie stosując zasadę fair – play.

Uroczystej dekoracji zwycięzców dokonał Dyrektor Szkoły p. Grzegorz Garwol oraz przedstawicielka Rady Rodziców p. Zofia Sadowska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe medale oraz słodkie niespodzianki, ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół w Barcicach.

Autor: AO
Komentarze :Dodaj komentarz