Dni Otwarte szkół ponadgimnazjalnych

18 kwietnia uczniowie klas III naszego gimnazjum mieli możliwość poznać „od środka” szkoły średnie znajdujące się n terenie miasta Stary Sącz.
Odwiedzili Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Władysława Orkana, Zespól Szkół Zawodowych nr 2 oraz Zespół Szkół Drzewno – Mechanicznych.

W ramach Dnia Otwartego w ZSZ nr 1 odbył się turniej piłki siatkowej. Nasza drużyna zdobyła I miejsce.

Skład reprezentacji:
Kamila Kurowska
Gabriela Orzeł
Barbara Tokarczyk
Przemysław Tokarczyk
Piotr Bodziony
Wojciech Obrzud
Piotr Tischner

opiekun: mgr Małgorzata Maśko

18 kwietnia 2011 odbył się Dzień Otwarty w ZSDM (galeria zdjeć ZSDM)

18 kwietnia 2011 r. - nauczyciele i uczniowie zorganizowali Dzień Otwarty Szkoły. Gimnazjalistom prezentowane były pracownie, w których uczniowie demonstrowali czego i w jaki sposób się uczą. Na sali gimnastycznej zorganizowany został turniej piłki siatkowej.(galeria zdjęć ZSZ nr 1)

Autor foto R. Poręba i K. Stachoń (III TL)