Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu (Gimnazjum do 2017r.)

  • Zajęcia integracyjne
  • Klasa pierwsza w Bibliotece Miejskiej
  • Klasa pierwsza tworzy koktaile
  • Występ z okazji Dnia Nauczyciela
  • Ślubowanie klas pierwszych
  • Wycieczka na Górę Miejską
  • Rycerze w naszej szkole
  • Nasi uczniowie przy pomniku Golgota Wschodu
  • Wygrywamy w Zawodach Siłowych
  • Casting na św. Mikołaja
  • Happy Teddy Bear Day
  • slider
  • Konkurs My Christmas Card
Zajęcia integracyjne 1 Klasa pierwsza w Bibliotece Miejskiej2 Klasa pierwsza tworzy koktaile3 Występ z okazji Dnia Nauczyciela4 Ślubowanie klas pierwszych5 Wycieczka na Górę Miejską6 Rycerze w naszej szkole7 Nasi uczniowie przy pomniku Golgota Wschodu8 Wygrywamy w Zawodach Siłowych9 Casting na św. Mikołaja10 Happy Teddy Bear Day11 Jasełka 201712 Konkurs My Christmas Card13
jquery slider by WOWSlider.com v8.7
 

 

 

Wyniki konkursu "Młodzi w hołdzie Janowi Pawłowi II" - część literacko - poetycka

 

Protokół konkursu „Młodzi w hołdzie Janowi Pawłowi II”
 
Do części literacko – poetyckiej nadesłano 36 prac (15 albumów, 21 prac literackich).
 
Komisja w składzie: mgr Ewa adamczyk, mgr Jolanta Bochniarz, mgr Elżbieta Mrówka przyznała następujące miejsca:
 
Kategoria II – dzieci szkół podstawowych od I do VI klasy:
 
Miejsce I
Paweł Soboń – Klasa III – Zespół Szkół w Barcicach
Katarzyna Sejud – Szkoła Podstawowa im św. Kingi w Popowicach
Bartłomiej Gądek – klasa VI – Szkoła Podstawowa w Rytrze
 
Miejsce II
Marzena Kwiczała – klasa V – Zespół Szkół w Przysietnicy
Anna Stolarska – klasa V – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołkowicach
Wiktoria Tokarczyk – klasa V - Szkoła Podstawowa w Rytrze
 
Miejsce III
Monika Kuczaj - klasa V – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołkowicach
Kamila Chebda - Szkoła Podstawowa im św. Kingi w Popowicach
Justyna Pogwizd – klasa VI – Szkoła Podstawowa w Gaboniu
Kinga Malarz – klasa VI - Szkoła Podstawowa w Rytrze
 
Wyróżnienie:
Maria Jurecka - Szkoła Podstawowa im św. Kingi w Popowicach
 
 
Kategoria III – uczniowie gimnazjów
 
Miejsce I
Szymon Tischner – Prywatne Gimnazjum w Starym Sączu
Julia Witowska – Gimnazjum im. J. Słowackiego w Starym Sączu
 
 

 

Autor: Admin
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.