Dzień otwartej szkoły dla uczniów klas szóstych

30.05.2011r. w naszym gimnazjum odbył się Dzień otwartej szkoły” dla uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 1 w Starym Sączu. Uczniowie wraz z wychowawcami mogli obejrzeć budynek naszego gimnazjum.

Zwiedzających oprowadzali wolontariusze pod opieką pani pedagog Małgorzaty Koszyk. Uczniowie spotkali się m. in. z panem dyrektorem Stanisławem Majcą, który pokazał im swój gabinet, opowiedział o działalności placówki.

W sali nr 5 przyszli gimnazjaliści obejrzeli film i prezentację dotyczącą sposobu wykonania folderów informacyjnych naszego gimnazjum -przygotowane przez uczniów naszej szkoły – Patryka Kołbona i Klaudiusza Dudę, pod opieką pani Teresy Tokarczyk. W dalszej kolejności obejrzeli bibliotekę, halę sportową i boisko szkole. Zapoznali się z rozmieszczeniem sal lekcyjnych w naszej szkole.

Autor: Teresa Tokarczyk
Komentarze :Dodaj komentarz