Koło Turystyczne - Hala Pisana...Cyrla

Dnia 21.05.2011 odbyła się wycieczka górska w ramach Koła Turystycznego. Trasa wycieczki wiodła z Piwnicznej żółtym szlakiem na Halę Pisaną, dalej szlakiem czerwonym przez Cyrlę do Rytra.

W wycieczce brało udział 15 uczniów naszej szkoły pod opieką pani Marii Bielak i pana Macieja Rejowskiego.

Wyrażamy nadzieję, że niedawno powstałe Koło Turystyczne będzie rozwijało swoją działalność, a chętnych do pieszych wędrówek zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do galerii djęć

Autor: Maciej Rejowski