BENEFIS BARBARY PALUCHOWEJ

„Wyspy Jaśminowe”- to nowy tomik poezji autorstwa pani Barbary Paluchowej. Promocja książki oraz jubileusz 25-lecia pracy literackiej były okazją do zorganizowania przez Powiatową i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Starym Sączu spotkania autorskiego. W ramach współpracy z biblioteką wkład w przygotowanie uroczystości mieli również uczniowie naszej szkoły: Natalia Błaszczyk, Katarzyna Kurowska, Anna Rejowska, Klaudia Siedlarz i Dawid Siedlarz. W krótkim programie artystycznym przedstawili zebranym wątki biograficzne oraz wybrane wiersze honorowego gościa spotkania- Pani Barbary Paluchowej. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak pięknej, wzruszającej uroczystości.

Autor: Halina Madziar
Komentarze :Dodaj komentarz