I Ty możesz zostać świętym Mikołajem - akcja charytatywna

W związku ze zbliżającym się okresem mikołajkowo-świątecznym ogłaszamy akcje charytatywne: ogólnopolska akcja „Góra grosza” oraz „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”.

W dniach od 28 listopada do 10 grudnia zbierane będą do puszek monety. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone dla dzieci z domów dziecka oraz wychowujących się w rodzinach zastępczych.

W tym samym terminie przeprowadzimy także akcję „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. W ramach akcji zorganizowane zostaną:

·        Kiermasz kartek i stroików świątecznych

·        Kiermasz ciast na wywiadówce (z każdej klasy prosimy o 2 ciasta)

·        Zbiórka żywności o przedłużonym terminie ważności, które można składać w bibliotece szkolnej lub u pani pedagog

UDZIAŁ W AKCJI „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” ZOSTANIE NAGRODZONY.

Zgodnie ze słowami Jana Pawła II „…człowiek jest wielki nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi…” zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w organizowanych akcjach.

Autor: Admin
Komentarze :Dodaj komentarz