Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
(Gimnazjum do 2017r.)

  • Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki
 
 
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Gminna Liga Tenisa Stołowego


W dniach 8, 15 i 22 listopada 2011 r. w Zespole Szkół w Przysietnicy odbyła się Gminna Liga Tenisa Stołowego. Rozgrywki rozpoczęły klasy pierwsze gimnazjum a zakończyły klasy trzecie.
 
 
Nasze gimnazjum reprezentowały drużyny w składzie:
 
Klasa 1
Dziewczęta:
1. Maria Bochniarz
2. Marcelina Dziedzina
3. Katarzyna Kurowska
4. Ewelina Augustyniak
5. Wiktoria Rusnarczyk
6. Natalia Błaszczyk
Chłopcy:
1. Dawid Mikulec
2. Michał Jabłoński
3. Piotr Opyd
4. Wojciech Dziedzic
5. Janusz Walkosz
6. Jakub Pyrczak
 
Klasa 2
Dzieczęta:
1. Agnieszka Gąsiorowska
2. Jolanta Pawlik
3. Aleksandra Cebula
4. Kinga Sobczyk
5. Karolina Mrzygłód
Chłopcy:
1. Marek Skoczeń
2. Adam Pawlik
3. Sławomir Bednarczyk
4. Wojciech Kowalczyk
5. Marek Zarotyński
6. Jakub Węgrzyn
 
Klasa 3
Dziewczęta:
1. Karolina Hedwik
2. Monika Mamala
3. Aleksandra Ciesielska
4. Justyna Gutowska
5. Ewa Król
Chłopcy:
1. Marek Maślejak
2. Przemysław Sekuła
3. Szymon Górowski
4. Kamil Zomber
5. Patryk Kołbon
6. Jakub Pajor
 
 
Wyniki reprezentacji naszego gimnazjum przedstawiają się nastepująco:
Klasy 2
Dziewczęta:
W kategorii indywidualnej: I miejsce zajęła Agnieszka Gąsiorowska
IV miejsce - Jolanta Pawlik
 
Chłopcy:
W kategorii indywidualnej: II miejsce - Marek Skoczeń
III miejsce - Jakub Węgrzyn
 
Klasy3
Dzieczęta:
W kategorii indywidualnej: I miejsce - Aleksandra Ciesielska
 
Chłopcy:
W kategorii indywidualnej: I miejsce - Marek Maślejak
II miejsce - Przemysław Sekuła
III miejsce - Szymon Górowski
IV miejsce - Patryk Kołbon
 
 
W kategorii zespołowej nasze gimnazjum zajęło II miejsce.
 
Opiekun drużyn: mgr Edyta Dutka
 
 
 
Autor: E. Dutka
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.