Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu
(Gimnazjum do 2017r.)

Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195
Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki

Akcja "Bezpieczny Stok"

Strona internetowa akcji

KONKURS FOTOGRAFICZNY

KONKURS PLASTYCZNY

Prezentacja książeczki "Bezpieczny Stok"

Quiz i komiks dla dzieci i młodzieży „Bezpiecznie na stoku": http://www.bezpiecznienastoku.pl/komiks/start.htm

Dekalog Narciarza

Ministerstwo Sportu i Turystyki we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej i innymi partnerami zainaugurowało akcję informacyjno-promocyjną „Bezpieczny stok", która ma na celu upowszechnienie wiedzy na temat bezpiecznych zachowań na stokach i trasach narciarskich.

Przewidywanym efektem akcji jest nie tylko poprawienie stanu bezpieczeństwa na trasach narciarskich i zapobieganie wypadkom podczas uprawiania narciarstwa, lecz także podniesie jakości usług świadczonych na trasach narciarskich poprzez opracowanie katalogu kryteriów, na podstawie których poszczególnym trasom będzie nadawane określenie „Bezpiecznego Stoku".

Pomysłodawcą i realizatorem akcji są Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne. Akcja jest prowadzona przy udziale Polskiej Organizacji Turystycznej, Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Regionalnych Organizacji Turystycznych.

Autor: Admin
Komentarze :Dodaj komentarz