Eliminacje Powiatowe XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy Niżnej w dniu 12¤kwietnia br. odbyły się eliminacje powiatowe XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W pierwszym etapie uczestnicy  rozwiązywali testy. Najlepsze trzy osoby z¤każdej grupy zakwalifikowano do rozgrywek finałowych.

Nasze gimnazjum reprezentował Marcin Bielak z klasy 2c. Niestety nie udało mu się awansować do rozgrywek wojewódzkich.

Zmagania uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie:
bryg. Paweł Motyka – przewodniczący,
bryg. Marian Marszałek – sekretarz,
dh Teodor Gargas- członek
Ryszard Wąsowicz – członek.
Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu. Dyplomy i nagrody rzeczowe uczestnikom wręczył Mieczysław Kiełbasa - wicestarosta Nowosądecki. Całość eliminacji zakończył wspólny posiłek. Wszyscy uczestnicy eliminacji wykazali się dużą wiedzą w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.

opiekun: p. Joanna Pabian-Rams

zapraszamy do galerii zdjęć (strona Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu)

Autor: Admin
Komentarze :Dodaj komentarz