Uczniowie piszą… Obóz szkoleniowy grupy Wolontariatu w Ochotnicy Dolnej

„W dniach 9 – 11 marca 2012 r. braliśmy udział w obozie szkoleniowym grupy Wolontariatu organizowanym przez Stowarzyszenie Sursum Corda w Ochotnicy Dolnej. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się o nowych technikach pracy z dziećmi. Poznaliśmy wiele zabaw integrujących i nauczyliśmy się kreatywnie wykorzystywać różne przedmioty, aby stworzyć ciekawe zajęcia. Wysłuchaliśmy prelekcji na temat komunikatu „ja”, wyrażania swoich uczuć i poglądów. Zaprzyjaźniliśmy się z uczestnikami obozu. W trakcie wieczornego ogniska wraz z innymi wolontariuszami świetnie się bawiliśmy i śpiewaliśmy piosenki. Czas upłynął bardzo szybko, na pewno nikt z nas nie zapomni tego wyjazdu. Wróciliśmy z Ochotnicy z nowymi doświadczeniami i przekonaniem, że kiedyś znowu się spotkamy.”

Wolontariusze:

Kinga Golonka

Klaudia Siedlarz

Anna Rejowska

Karol Krysa

Łukasz Kopeć

Galeria zdjęć (dostępna na stronie Stowarzyszenia SURSUM CORDA - Nowy Sącz)

Autor: Wolontariusze
Komentarze :Dodaj komentarz