Wycieczka górska na Radziejową

Dnia 28 kwietnia 2012r. odbyła się wycieczka górska na Radziejową, zorganizowana w ramach koła turystycznego. Nasza wycieczka rozpoczęła się w Piwnicznej. Stamtąd wyruszyliśmy w góry: żółtym szlakiem na Niemcową, dalej czerwonym szlakiem przez Wielki rogacz na Radziejową (najwyższy szczyt naszego Beskidu Sądeckiego). Po odpoczynku i obserwacji okolicy z wieży widokowej udaliśmy się w drogę powrotną. Trasa wiodła przez Halę Konieczną do Rytra. Była to długa, męcząca wędrówka, ale piękna pogoda, wspaniałe widoki wynagradzały nam trud podjęty do pokonania tej trasy. W wycieczce brali udział uczniowie: Sara Mikulec, Joanna Konstanty, Anna Rejowska, Wojciech Maśko, Kacper Woźniak, Dawid Tudaj, Łukasz Plata. Opiekunem był mgr Maciej Rejowski.

Miłośników górskich wędrówek zachęcamy do przyłączenia się do kolejnych wypraw w ramach koła turystycznego.

Autor: Maciej Rejowski
Komentarze :Dodaj komentarz