Aktywność Wolontariatu - Dzień dziecka w Starym Sączu

Pierwszego dnia czerwca wszystkie dzieci mają swoje święto. Tak było również w tym roku. Grupa Wolontariatu pod opieką p. Małgorzaty Koszyk współorganizowała imprezę będącą częścią programu profilaktycznego "Postaw na rodzinę", realizowanego przez nasze gimnazjum, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych wraz z Placówką Opiekuńczo - Wychowawczą w Starym Sączu.

Patronat nad tym wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Stary Sącz.

Wolontariusze z naszego gimnazjum małych Starosądeczan bawili na sportowo. Falowanie chustą Klanza, tor przeszkód, rzuty do celu, zabawy ze skakanką, hula hoop, gra squap, twister, yo-yo, już nie mówiąc o grze "słodko po omacku", w której uczestnicy karmili się bitą śmietaną mając zasłonięte oczy, przysporzyły wszystkim wiele radości.

W zabawie brali udział również panowie burmistrzowie - p. Jacek Lelek i¤p.¤Kazimierz Gizicki, którzy dali się namówić na pomalowanie twarzy w¤kolorach narodowych w związku ze zbliżającymi się rozgrywkami Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Wolontariusze reprezentujący nasze gimnazjum:
Jolanta Migacz
Marta Słabaś