• Romeo i Julia w wersji angielskiej
  • Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe
  • wowslider.com
  • Zabawa szkolna
Romeo i Julia w wersji angielskiej1 Występ z okazji Świąt Wielkanocnych2 Szlachetna Paczka3 Casting na Św. Mikołaja4 Akademia z okazji 11 listopada5 Wycieczka do Oświęcimia6 Walentynki7 Miedzynarodowe Projekty eTwinningowe8 Akcja charytatywna9 Zabawa szkolna10
bootstrap slider by WOWSlider.com v8.7

Konkurs "Palenie szkodzi zdrowiu"

W konkursie szkolnym pt. "Palenie szkodzi zdrowiu", zorganizowanym z¤okazji "Dnia bez papierosa", nagrodę otrzymała uczennica klasy 3b Iwona Ogorzałek. Dzień bez papierosa obchodzony jest co roku 31 maja.

Konkurs zorganizowany przez p. Krystynę Kuczaj polegał na stworzeniu plakatu skutecznie zniechęcającego do sięgania po papierosy i inne produkty tytoniowe.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat szkodliwości palenia tytoniu oraz skutków zdrowotnych wynikających z tego nałogu, a także propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia i mody "na niepalenie".

Autor: Agnieszka Obrzud
Komentarze :Dodaj komentarz