Egzamin na Kartę Motorowerową

16 czerwca ósemka młodych ludzi zjawiła się na boisku szkolnym naszego gimnazjum by wziąć udział w egzaminie praktycznym na kartę motorowerową.

Zjawili się również funkcjonariusze policji z Wydziału Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, którzy surowym okiem przyglądali się jak poczynają sobie nasi gimnazjaliści w jeździe po ósemce oraz w slalomie.

W końcu nadeszła chwila ogłoszenia wyników. Gratulujemy wszystkim zdającym - wszyscy uzyskali wynik pozytywny.

Na zakończenie uczniowie zostali obdarowani smyczami z elementem odblaskowym a policjanci zwrócili uwagę na aspekt bezpieczeństwa w poruszaniu się w ruchu drogowym.

Niżej wymienieni uczniowie proszeni są o przyniesienie zdjęcia legitymacyjnego do sekretariatu. W ciągu dwóch tygodni zostanie wydana karta motorowerowa.

Maria Drożdż
Dorota Florek
Natalia Podgórni
Justyna Gutowska
Katarzyna Bochniarz
Marek Maślejak
Dominik Podgórni
Mateusz Opyd

Gratulujemy!!! i życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi.

opiekun: p. Agnieszka Obrzud

Autor: Agnieszka Obrzud