XV Zawody w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Burmistrza Starego Sącza

28 lutego 2013 r. odbyły się XV Zawody w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Burmistrza Starego Sącza w slalomie gigant. Impreza miała miejsce w kompleksie tras narciarskich położonych w pobliżu Jaworek w Małych Pieninach.
Pomimo tego, że uczniowie naszej szkoły nie zajęli czołowych lokat, to mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności sportowych. Obecny na uroczystości rozdania nagród, Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek obiecał, że zawody powrócą do swojej dawnej cykliczności.

Organizatorem imprezy byli nauczyciele Gimnazjum z Barcic.
Opiekunem naszej młodzieży był nauczyciel wychowania fizycznego, Maciej Rejowski.

Autor: Maciej Rejowski
Komentarze :Dodaj komentarz