Wycieczka górska w ramach koła turystycznego

W dniu 31.05.2013 r. w ramach koła turystycznego dwunastoosobowa grupa wybrała się na wycieczkę górską. Trasa wiodła: Stary Sącz - Makowica - Cyrla - Rytro - Stary Sącz. Wyruszyliśmy o godzinie 8:00 ze Starego Sącza. Po dojeździe do Rytra rozpoczęliśmy wędrówkę żółtym szlakiem w stronę Makowicy (948 m n.p.m.). Szlak ten połączył się ze szlakiem niebieskim i tą trasą dotarliśmy do szczytu Makowicy. Schodząc w dół odwiedziliśmy Cyrlę i po przerwie wyruszyliśmy w drogę powrotną do Rytra.

Zachęcamy młodzież naszej szkoły do udziału w wycieczkach organizowanych w ramach naszego koła turystycznego.

Opiekunami na wycieczce byli: pan Dariusz Furtak i pan Maciej Rejowski

Autor: Maciej Rejowski