Debata młodych "Bezpieczeństwo w naszej gminie"

W poniedziałek, 3. czerwca trójka naszych gimnazjalistów wzięła udział w debacie na temat bezpieczeństwa w gminie Stary Sącz.

W debacie zorganizowanej przez Gimnazjum w Gołkowicach pod patronatem burmistrza Starego Sącza, oprócz młodych mieszkańców miasta i gminy brali udział również policjanci oraz władze samorządowe.

Podczas debaty rozstrzygnięto również konkurs na prace dotyczące bezpieczeństwa, sposobów zwiększenia atrakcyjności kulturalnej i turystycznej gminy Stary Sącz oraz problemu bezrobocia i pomysłów na walkę z nim. Burmistrz Jacek Lelek zapoznał się z pracami konkursowymi i zapowiedział, że sugestie młodych będą brane pod uwagę.

Nasze gimnazjum reprezentowali:
Gabriela Dąbrowska - 3c