Spotkanie plenerowe wolontariuszy w Feleczynie

We wtorek 11 czerwca 2013r. dwudziestoosobowa grupa wolontariuszy wraz z opiekunami - p. Małgorzatą Koszyk i p. Ewą Załubską oraz z grupą wolontariuszy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu i z Gimnazjum w Podegrodziu udała się do Feleczyna k/Łabowej na spotkanie plenerowe. Celem spotkania było podsumowanie intensywnej pracy wykonanej w mijającym roku szkolnym.

Tak uczennice naszego gimnazjum wspominają ten wyjazd: "W naszym autokarze od samego początku panowała bardzo sympatyczna atmosfera. Czas szybko upłynął, ponieważ śpiewaliśmy, śmialiśmy się i dokazywaliśmy. Po niedługiej podróży dojechaliśmy do upragnionego celu. Wszyscy ochoczo ruszyli do "szałasu", zaczęli zajmować miejsca, a gdy już każdy wiedział, gdzie siedzi rozpoczęła się część oficjalna."

Główny organizator czytał nazwiska wolontariuszy roku. Wszyscy czekali z niecierpliwością na wyniki. Z naszej szkoły ten tytuł otrzymały uczennice: Marta Kuchnia z klasy 2b oraz Monika Chochorowska z klasy 3b.

Gdy już wszystkie nagrody zostały rozdane zaczęła się część rozrywkowa spotkania. Można było się posilić a także potańczyć. Największą atrakcją tego roku były dmuchane zjeżdżalnie i zamek do skakania.
Wodzirej imprezy zachęcał młodzież do wspólnej zabawy, tańczono m.in. taniec belgijski i "cowboy dance". Chociaż pogoda niezbyt dopisała to humory były doskonałe.

zdjęcie: Sursum Corda

Po kilku godzinach zabawy nadszedł czas powrotu do domu. Wszystkim było smutno, nawet mimo gorącego pożegnania.
Autokar, w drodze powrotnej znów był pełen radości. Wszyscy będą bardzo miło wspominać chwile spędzone w Feleczynie.

Autor: Paulina Kurnyta, Anna Oleksy - klasa 3e
Komentarze :Dodaj komentarz