Obóz szkoleniowy w Piwnicznej-Zdroju

W dniach 14 - 15.06.2013 r. Liderzy Promocji Zdrowia z Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu, a także z Gimnazjów z Barcic i z Gołkowic uczestniczyli w obozie szkoleniowym w Piwnicznej Zdroju.
Oprócz dobrej zabawy, poznawania ciekawych, różnorodnych gier i zbaw integracyjnych uczestniczyliśmy w zajęciach  warsztatowych na temat dokonywania prawidłowych wyborów w swoim życiu, czyli o tym jak prowadzić  zdrowy styl życia: bez nałogów, przemocy i agresji. Opiekunowie pokazali nam, że to co łatwe i proste nie zawsze daje dobre rezultaty i że czasami warto trochę się pomęczyć, aby nasze życie nabrało sensu.
Wieczorem uczestniczyliśmy w ciekawych zajęciach kulturalno-oświatowych, zaproponowanych nam przez wychowawców Domów Wczasów Dziecięcych. Czas ten spędziliśmy uprawiając sport „na wesoło’’ oraz uczestnicząc w śpiewaniu ulubionych piosenek karaoke i dyskotece. Naszą imprezę uświetniło wspólne ognisko ze śpiewem i gitarą.
Całe przedsięwzięcie uważamy za świetnie zorganizowane. Miło spędziliśmy czas i dużo dowiedzieliśmy się o sobie.

Autor: Wolontariusze, pedagog szkolny - Małgorzata Koszyk
Komentarze :Dodaj komentarz