V Edycja Gminnej Ligi Piłki Koszykowej

W maju 2013 roku odbyła się V Edycja Gminnej Ligi Piłki Koszykowej. Zawody odbyły się na hali sportowej przy Gimnazjum w Przysietnicy. Brali w nich udział uczniowie i uczennice klas I - III naszego gimnazjum pod opieką pani Małgorzaty Maśko.
14. 05. 2013 r. odbył się I Turniej Ligi Koszykówki dziewczyn i chłopców klas pierwszych. W obu kategoriach nasza szkoła zajęła I miejsce.
16. 05.2013 r. rozegrano II Turniej Ligi Koszykówki dziewczyn i chłopców klas drugich. W obu kategoriach nasza szkoła zajęła II miejsce.
 23. 05. 2013 r. miał miejsce III Turniej Ligi Koszykówki dziewczyn i chłopców klas trzecich. W obu kategoriach nasza szkoła zajęła II miejsce.
W wyniku rozgrywek młodzieży nasze gimnazjum zajęło II miejsce.
Takie zawody to wspaniała forma propagowania zdrowego stylu życia, piłki koszykowej oraz zdrowej rywalizacji u młodzieży.

Reprezentanci naszego gimnazjum:
Maria Bochniarz