• Warsztaty piernikowe
  • Wolontariat
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools
  • Jasełka 2019
  • Erasmus+ Drzewo Dobroci
  • css slideshow
  • Mikołajki
Warsztaty piernikowe 1 Wolontariat2 Jasełka 20193 Erasmus+ Against Bullying for a Better Inclusion in Schools4 Jasełka 20195 Erasmus+ Drzewo Dobroci6 Słowacki dla najmłodszych - URS7 Mikołajki 8
slider jquery by WOWSlider.com v9.0
 

 

 

Dzień Sportu w naszym gimnazjum


W dniu 26.06.2013 w naszym gimnazjum odbył się Dzień Sportu. Został on zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego: panią Małgorzatę Maśko, pana Macieja Rejowskiego i pana Janusza Pasiuta.
Rozegrano następujące konkurencje sportowe:  turniej siatkówki 3x3, turniej koszykówki 4x4 i turniej piłki nożnej halowej 5x5.
Wyniki Turnieju Koszykówki:
Udział brało 8 zespołów.
Do finału zakwalifikowały się 4 zespoły.
I miejsce - zespół „ Wójciktim”
W składzie: Szczęsny Michał, Wójcik Grzegorz, Walkosz Janusz, Listkiewicz Artur.
II miejsce- zespół „Bobowita”
W składzie: Marszałek Filip, Opyd Piotr, Jabłoński Michał, Kostrzebo Krystian.
III miejsce- zespół „Atomówki”
W składzie: Tkaczyk Jakub, Gromala Klaudiusz, Jawor Wiktor, Garwol Wiktor.
IV miejsce- zespół „ Michmasz”
W składzie: Michalik Michał, Maśko Wojciech, Ślazyk Łukasz, Groński Krystian.
Wyniki Turnieju Piłki Siatkowej w kategorii dziewcząt:
I miejsce zespół „ My”
W składzie: Aleksandra Cebula, Klaudia Soboń, Joanna Pierzga.
II miejsce- zespół „ NKJ”
W składzie: Błaszczyk Natalia, Kurowska Katarzyna, Syjud Paulina.
III  miejsce- zespół „WY”
W składzie: Tokarczyk Paulina, Sajdak Olga, Żabecka Agnieszka.
IV miejsce- zespół „Truskaweczki”
W składzie: Ogorzały Magdalena, Wąchała Agata, Jaśkiewcz Kamila.
Wyniki Turnieju Siatkówki w kategorii chłopców:
I miejsce- zespół „TIM W”
W składzie: Wójcik Grzegorz, Listkiewcz Artur, Szczęsny Michał.
II miejsce- zespół „ Jedno”
W składzie: Michalik Michał, Ślazyk Łukasz, Groński Krystian.
III miejsce- zespół „ Bobowita”
W składzie: Opyd Piotr, Marszałek Filip, Jabłoński Michał.
IV miejsce- zespół „ Moszczenica”
W składzie: Marduła Przemysław, Marduła Tomasz, Kossakowski Artur.
Piłka Nożna - wyniki:
 I miejsce - zespół „Sokół” w składzie: Marduła Przemysław, Marduła Tomek, Kossakowski Artur, Tkaczyk Jakub, Jawor Wiktor
II miejsce – zespół „Gratka” w składzie: Maślanka Adrian, Owsianka Kamil, Owsianka Kacper, Jasiński Marcin, Drożdż Mariusz, Pustułka Dawid
III miejsce –zespół ,,Wójcik Team ” w składzie: Wójcik Grzegorz, Szczęsny Michał , Opyd Piotr , Walkosz Janusz ,Jabłoński Michał , Marszałek Filip
IV miejsce – zespół „ Ci lepsi ” Groński Krystian , Ślazyk Łukasz, Michalik Michał ,Wozniak Kacper, Maciuszek Tomasz , Kunicki Mateusz
V miejsce –„ WSP ” w składzie :Sejud Piotr, Rębiasz Marek, Grabczak Samuel , Garwol Wiktor, Lizoń Przemysław.

 

GRATULUJEMY!

 

Zapraszamy go galerii zdjęć

 

 

Autor: Małgorzata Maśko, Maciej Rejowski
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
 K O N T A K T     Admin. - Agnieszka Obrzud gimn@o2.pl                     ARCHIWUM WIADOMOŚCI 
Prawa autorskie do materiałów, zdjęć zamieszczonych na stronie zastrzeżone.