ll Regionalny konkurs plastyczny „Pejzaże dobra”

ll Regionalny konkurs plastyczny „Pejzaże dobra” zorganizowany przez Katolickie Liceum Plastyczne w Nowym Sączu pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie skierowany był do uczniów klas gimnazjalnych, a także placówek oświatowych, świetlic, placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów kultury, pracowni artystycznych działających na terenie miasta Nowy Sącz oraz powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego.

Uczestnicy mieli za zadanie pokazanie dowolnego tematu, który kojarzy się z¤hasłem konkursu. Mogły to być prace z wyobraźni lub z natury, inspirowane życiem, Biblią itp.

W naszej szkole w konkursie wzięło udział 9 osób. Wśród prac były prace plastyczne a także fotografie.

Patrycja Nowak z klasy 3E zdobyła 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Nagrodą jest, oprócz pięknego albumu zwolnienie z opłaty czesnego w¤Katalickim Liceum Plastycznym w Nowym Sączu.

Nagrodę i dyplom Patrycja odebrała 25 czerwca 2013r.
GRATULUJEMY

opiekun: p. Justyna Tyka