Witajcie wakacje - impreza plenerowa

W dniu 25.06.2013 r. Wolontariusze oraz Liderzy Promocji Zdrowia z naszej szkoły, z Zespołu Szkół Ponad Gimnazjalnych w Starym Sączu , z Placówki Wsparcia Dziennego w Starym Sączu, z Gimnazjum w Barcicach oraz Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari zorganizowali pod patronem Burmistrza Starego Sącza Jacka Lelka imprezę dla dzieci naszej gminy „Witajcie Wakacje”. Na imprezie bawiło się około 300 dzieci  z przedszkoli i Szkoły Podstawowej w Starym Sączu. To dla nich przygotowaliśmy liczne atrakcje i niespodzianki , takie jak: gry i konkursy z nagrodami, zawody sportowe na świeżym powietrzu, zabawy z chustą, klanza, zjeżdżalnie, malowanie twarzy i inne.
Sympatycznie i radośnie przywitaliśmy tego roczne wakacje i mamy nadzieje, że całe takie będą. Życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych, radosnych, wakacji i szczęśliwego powrotu do szkół we wrześniu.

Autor: Wolontariusze, pedagog szkolny - Małgorzata Koszyk
Komentarze :Dodaj komentarz